3D vizualizácie

Ponúkame 3D fotorealistické architektonické  interiérové vizualizácie a produktovú vizualizáciu.

3D vizualizácia nábytku je čoraz viac populárnejšia metóda u našich klientov. Našu prácu si môžete pozrieť skoro ako v priamom prenose priamo z pohodlia vášho domova.

Fotorealistické 3D vykresľovanie produktov dokonale kopíruje každý dôležitý detail: kvalitu materiálu, jedinečný dizajn a užitočnosť.

Máme to šťastie, že žijeme v dobe, kde sa nástroje a techniky neustále zlepšujú, čo nám umožňuje ukázať vám našu prácu nezvyčajným spôsobom. Skvelá vec na 3D vizualizácii je skutočnosť, že je tak hyperrealistická, že sa dá len ťažko odlíšiť od fotografie a vlastne od celého skutočného pohľadu.

275726526_1176570723082290_3393746648171510255_n
3D vizualizácia kuchyne

Dizajn interiéru je o rozprávaní príbehu. Zákazníci chcú vytvoriť príjemný životný priestor pre svoje rodiny a nábytok je nevyhnutnou súčasťou. 3D vizualizácia, rovnako ako dizajn nábytku, má silu predviesť nápad dizajnéra v najlepšom možnom svetle, čo mu umožňuje vyrozprávať príbeh, ktorého obsahom je návrh nábytku, proces jeho výroby a samotná montáž.

Ak túžite po novej kuchyni, pomocou našej 3D vizualizácie si môžete pozrieť rôzne štýly a druhy kuchýň. Pomôže vám to pri výbere a rozhodovaní. Rovnako ako kuchyne, tu nájdete aj 3D kúpeľne, predsiene a mnoho iného.

Snažíme sa neustále napredovať a ísť s dobou, aby sme našim klientom zabezpečili komfort pri rozhodovaní a výbere nábytku.